Ταμίας

Work schedule
Full-time
Contract Type
As soon as possible
Position type
Administrator
Job description
Ευκαιρίες Καριέρας στην Κύπρο!
     Εργοδότηση με εποχιακά συμβόλαια ή ετήσια συμβόλαια προοπτική μόνιμης απασχόλησης!Το Burger King Κύπρου ψάχνει για νέα ταλέντα, με ενέργεια και ευχάριστη προσωπικότητα για να στελεχώσει τα εστιατόρια του σε όλες τις πόλεις της Κύπρου για την θέση:Ταμίας
Όλοι όσοι έχουν την ευκαιρία να είναι στην ομάδα του Burger King θα λάβουν όλη την απαραίτητη εκπαίδευση με βάση τα πρότυπα της αλυσίδας καθώς και ευκαιρίες ανέλιξης σε διευθυντικές θέσεις!

Απαραίτητα προσόντα:
- Γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
- Ακεραιότητα χαρακτήρα
- Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

Καθήκοντα:
- Εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών
- Οργάνωση του χώρου των ταμείων και καθαριότητες καταστήματος
- Διαχείριση παραγγελιών

ΤαμείοΠαροχές:
- Χορηγία σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο.
- Προσφέρεται εκπαίδευση με βάση όλα τα πρότυπα της αλυσίδας.
- Πλήρης δημόσια ασφάλιση.
- Πληρωμένη ετήσια άδεια 25 ημερών.
- Δυνατότητα δωρεάν διαμονής, αναλόγως συμβολαίου και διαθεσιμότητας.
- Προσφέρεται γεύμα εν ώρα εργασίας, υπόκειται στην πολιτική της εταιρείας

Κρατική ασφάλιση:
- δωρεάν ιατροφαρμακευτική περίθαλψη στα κρατικά νοσηλευτήρια.
- Εκπτωτική κάρτα για 100+ εστιατόρια του ομίλου.

      Οι υποψήφιοι θα πρέπει να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] δηλώνοντας στο θέμα τον κωδικό CSH2022 ή να επικοινωνήσουν στο 95 161226. Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα παραπάνω απαιτούμενα προσόντα θα ληφθούν υπόψη.Όλες οι αιτήσεις αντιμετωπίζονται με απόλυτη εχεμύθεια και χρησιμοποιείται μόνο για σκοπούς πρόσληψης.

Requirements

Experience
1 to 3 years
English Speaking English speaking capacity
Intermediate
Other Preferred languages
English, Greek

Location

Burger King Nicosia, Cyprus