Μάγειρες / Μαγείρισσες

Verde 500 days ago

Ποια θα είναι τα Καθήκοντα σου?
- Προετοιμασία και μαγείρεμα εξαιρετικής ποιότητας φαγητού, δίνοντας έμφαση στην λεπτομέρεια
- Εξασφάλιση υψηλής ποιότητας πιάτων, διασφαλίζοντας εξαιρετική γαστρονομική εμπειρία για τον πελάτη
- Ομαλή λειτουργία των διαδικασιών της κουζίνας, διατηρώντας άριστη Υγιεινή και Ασφάλεια σύμφωνα με το HACCP και υψηλά πρότυπα της εταιρείας
- Διατήρηση άριστων συνθηκών καθαριότητας στον χώρο της κουζίνας
- Καλή οργάνωση χρόνου προλαβαίνοντας οποιεσδήποτε καθυστερήσεις
Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α:
- Υψηλή δέσμευση για άριστα αποτελέσματα
- Ομαδικός παίκτης με εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας
- Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση σε ένα χώρο με γρήγορους ρυθμούς
- Λάτρης της κουζίνας
- Καλή γνώση Ελληνικών και/ή ΑγγλικώνΥπευθυνότητα & Επαγγελματισμός
- Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν

Τι Προσφέρουμε:
- Ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων
- Εκπαίδευση με βάση όλα τα πρότυπα της αλυσίδας
- Ευκαιρίες ανάπτυξης καριέρας μέχρι και σε διευθυντικές θέσεις
- Χορηγία σπουδών σε πάνω από 15 τίτλους σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο
- Εξαιρετική τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα
'- Ευέλικτες ώρες εργασίας
- Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας
- Πληρωμένη ετήσια άδεια 25 ημερών
- Πλήρης δημόσια ασφάλιση
- Εκπτωτική κάρτα για περισσότερα από 100 εστιατόρια του ομίλου

     Αν τα πιο πάνω περιγράφουν εσένα στείλε το βιογραφικό σου στο verde@phc.com.cy με τίτλο «Μάγειρας/Μαγείρισσα_{‘Ονομα}» Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν με απόλυτη εχεμύθεια και μόνο για σκοπούς αξιολόγησης της αίτησης εργοδότησης.

Work Experience
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek, English
Benefits
Free meals Paid Leave Training

Verde

Cyprus