Βοηθός Γραφείου Τμήματος Συντήρησης

PHC Franchised Restaurants Public LTD 535 days ago

     Θα ήθελες να αποκτήσεις πολύτιμη εργασιακή εμπειρία στη μεγαλύτερη αλυσίδα εστιατορίων και καφετεριών  στη Κύπρο; Γίνε μέρος της ομάδας μας!! Η PHC Franchised Restaurants Public LTD ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση:
Βοηθός Γραφείου

Τμήματος Συντήρησης:
-  Καθήκοντα και Ευθύνες
- Αρχειοθέτηση Καταχώριση τιμολογίων
- Κοστολόγηση εργασιών
- Καταγραφή εργασιών καταστημάτων
- Ενημέρωση αρχείου καταγραφής μηχανημάτων
- Έλεγχος αγορών εξοπλισμού
- Διαχείριση αποθήκης του τμήματος
- Γενική υποστήριξη τμήματος συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα:
- Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή (MS Office- Word, Excel, Power Point)
- Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσαςΆριστες
- Οργανωτικές Ικανότητες
- Εμπειρία σε τμήμα συντήρησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Τι προσφέρουμε:
-  Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως των προσόντων και πείρας
- Χορηγία σε πάνω από 15 τίτλους σπουδών, μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο
- Πανεπιστήμιο Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας
- Έκπτωση σε πάνω από 100 εστιατόρια του ομίλου (Pizza Hut , Wagamama, Taco Bell, Caffe Nero κ.ά.)

     Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε να στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@phc.com.cy με την ένδειξη MD/HO ή να επικοινωνήσετε μαζί μας στο  99825217.

Work Experience
1 to 3 years
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek
First Working Day
As soon as possible
Work Schedule
Full-time
Contract Duration
Long-term
Benefits
Free meals Paid Leave Training

PHC Franchised Restaurants Public LTD

Pindou, Έγκωμη, Κύπρος

Maria, 28 Waiter

Yes, of course! I'll be ready.

HR Manager

That's great! We look forward to seeing you tomorrow

Scan the QR code
Jobseekers only
Download the app and
be the first to receive
job offers!