ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗΣ ΟΡΟΦΩΝ

Расписание
Full-time
Тип контракта
Seasonal weeks
Первый рабочий день
24.04.2023
Тип вакансии
Other
Должностные обязанности
Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023
Βοηθό Προϊσταμένης Ορόφου (Housekeeping)

Απαραίτητα προσόντα:
•    Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* και 5* αστέρων
•    Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
•    Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση
•    Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
•    Ικανότητες κινητοποίησης, εκπαίδευσης και καθοδήγησης μιας ομάδας
•    Συνέπεια, παρατηρητικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
•    Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής θα εκτιμηθεί

Κύρια καθήκοντα:
•    Διασφαλίζει ότι τηρούνται τα πρότυπα καθαριότητας του ξενοδοχείου
•    Λαμβάνει σχόλια από τους πελάτες σε σχέση με την ποιότητα των υπηρεσιών και προτείνει διορθωτικά μέτρα
•    Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος
•    Παρακινεί και επιβλέπει την ομάδα Housekeeping του ξενοδοχείου

Η εταιρεία μας προσφέρει:
•    Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
•    Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
•    Διαμονή και διατροφή
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Requirements

Опыт работы
1 to 3 years
Знание английского Здатність розмовляти англійською мовою
Upper-Intermediate
Другие языки
German
Релевантный опыт
Yes
Знание MS Office, Word Excel, Powerpoint
Yes

Location

AEOLOS BEACH RESORT LAMBI AREA,KOS ISLAND GREECE