Head Chef

To Kypriakon 632 days ago
Head Chef

Ποια θα είναι τα Καθήκοντα σου;
- Διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των διαδικασιών της κουζίνας, διατηρώντας άριστη Υγιεινή και Ασφάλεια σύμφωνα με το HACCP και τα υψηλά πρότυπα της εταιρείας
- Προετοιμασία και μαγείρεμα εξαιρετικής ποιότητας φαγητού, δίνοντας έμφαση στην λεπτομέρεια
- Εξασφάλιση υψηλής ποιότητας πιάτων, διασφαλίζοντας εξαιρετική γαστρονομική εμπειρία για τον πελάτη
- Διατήρηση άριστων συνθηκών καθαριότητας στον χώρο της κουζίνας
- Καλή οργάνωση χρόνου προλαβαίνοντας οποιεσδήποτε καθυστερήσεις

Ο/H κατάλληλος/η υποψήφιος/α:
- Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στη θέση του Head Chef ή 5 χρόνια εμπειρίας στη θέση του Sous Chef
- Υψηλή δέσμευση για άριστα αποτελέσματα
- Ομαδικός παίκτης με εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας
- Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση σε ένα χώρο με γρήγορους ρυθμούς
- Καλή γνώση Ελληνικών και/ή Αγγλικών
- Υπευθυνότητα & Επαγγελματισμός

Τι Προσφέρουμε:
- Πολύ ανταγωνιστικές απολαβές
- Εκπαίδευση με βάση όλα τα πρότυπα της αλυσίδας
- Ευκαιρίες ανάπτυξης καριέρας μέχρι και σε διευθυντικές θέσεις
- Χορηγία σε πάνω από 15 τίτλους σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο
- Εξαιρετική τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα
- Ευέλικτες ώρες εργασίαςΔωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας
- Πληρωμένη ετήσια άδεια 25 ημερών
- Πλήρης δημόσια ασφάλιση
- Εκπτωτική κάρτα για περισσότερα από 100 εστιατόρια του ομίλου σε όλη την Κύπρο

     Αν πληροίς όλα τα πιο πάνω, στείλε το βιογραφικό σου στο recruitment.catercom@phc.com.cy με τίτλο «HRKPR/HC_{‘Ονομα}», και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου το συντομότερο δυνατό. Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν με απόλυτη εχεμύθεια μόνο για σκοπούς αξιολόγησης της αίτησης εργοδότησης.

Work Experience
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek
Benefits
Free meals Insurance coverage Paid Leave Training

To Kypriakon

Limassol, Cyprus