HOUSEMAIDS & CLEANERS / ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ & ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ

T.L.M. Hotels Limited 464 days ago

Κύρια καθήκοντα:
•    Επιμέλεια και καθαριότητα δωματίων και κοινόχρηστων χώρων του ξενοδοχείου

Απαραίτητα προσόντα:
•    Οποιαδήποτε προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Γνώση Ελληνικής ή Αγγλικής γλώσσας. Γνώση οποιασδήποτε επιπρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές και οφελήματα:
•    Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών με βάση την εμπειρία, τις γνώσεις και τα προσόντα που κατέχουν τα άτομα που θα επιλεγούν.

Work Experience
1 to 3 years
English Speaking Capacity
Intermediate
First Working Day
03.04.2023
Work Schedule
Full-time
Contract Duration
Seasonal
Benefits
Free accommodation Insurance coverage Paid Leave Training

T.L.M. Hotels Limited

Nissi Ave 6, Ayia Napa 5343, Cyprus

Maria, 28 Waiter

Yes, of course! I'll be ready.

HR Manager

That's great! We look forward to seeing you tomorrow

Scan the QR code
Jobseekers only
Download the app and
be the first to receive
job offers!