Καθαριστής

Acropolis Dry Cleaners 42 days ago
Καθαριστής

Καθαρίστρια
Σχετικά με Εμάς: Οι Υπηρεσίες Καθαρισμού Ρούχων Acropolis Dry Cleaners είναι μια κορυφαία εταιρεία καθαρισμού ρούχων αφιερωμένη στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας στους πελάτες μας. Είμαστε περήφανοι για τη δέσμευσή μας στην αριστεία και την ομάδα των αφοσιωμένων επαγγελματιών μας. Αναζητούμε έναν αξιόπιστο και έμπειρο Καθαρίστρια για να ενταχθεί στην ομάδα μας.
Περιγραφή Θέσης: Αναζητούμε έναν αφοσιωμένο και αξιόπιστο Καθαρίστρια για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει καλή προσοχή στη λεπτομέρεια και δέσμευση στη διατήρηση υψηλών προτύπων καθαριότητας και υγιεινής. Ο Καθαριστής θα είναι υπεύθυνος για τη διασφάλιση ότι όλες οι ανατεθειμένες περιοχές είναι καθαρές, τακτοποιημένες και τακτοποιημένες.
Κύριες Ευθύνες
•    Εκτέλεση γενικών καθηκόντων καθαρισμού, συμπεριλαμβανομένου του σφουγγαρίσματος, της ηλεκτρικής σκούπας και του ξεσκονίσματος.
•    Καθαρισμός και απολύμανση των τουαλετών, των κουζινών και άλλων περιοχών, όπως χρειάζεται.
•    Άδειασμα των κάδων απορριμμάτων και σωστή απόρριψη των απορριμμάτων.
•    Επανατροφοδότηση των προμηθειών στις τουαλέτες, τις κουζίνες και άλλες κοινόχρηστες περιοχές.
•    Συντήρηση του εξοπλισμού καθαρισμού και αναφορά οποιωνδήποτε αναγκών.
•    Τήρηση όλων των κανονισμών υγείας και ασφάλειας.
Προσόντα
•    Ικανότητα να εργάζεται ανεξάρτητα και να διαχειρίζεται τον χρόνο αποτελεσματικά.
•    Ισχυρή προσοχή στη λεπτομέρεια και δέσμευση στη διατήρηση υψηλών προτύπων καθαριότητας.
•    Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας.
•    Η αξιοπιστία και η ακρίβεια είναι απαραίτητες.
Πώς να Υποβάλετε Αίτηση: Εάν είστε ένας κινητοποιημένος και λεπτομερής προσανατολισμένος άτομο με πάθος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης, θα χαρούμε να σας ακούσουμε! Παρακαλούμε υποβάλετε το βιογραφικό σας στο hr@acropoliscleaners.com με θέμα «Καθαρίστρια» ή υποβάλετε αίτηση ηλεκτρονικά στο www.acropoliscleaners.com/καριέρα/ ή καλέστε στο 24813170

Work Experience
No experience
English Speaking Capacity
Basic
Long-term

Acropolis Dry Cleaners

Larnaca, Cyprus