Λειτουργός Σεμιναρίων

Digipro Education Ltd 114 days ago

Η Digipro Education Limited αναζητά έναν δυναμικό Λειτουργό Προώθησης Σεμιναρίων για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να διαδραματίσει βασικό ρόλο στην προώθηση των χρηματοδοτούμενων επαγγελματικών και εκπαιδευτικών σεμιναρίων μας. Η Digipro είναι ένας κορυφαίος πάροχος εκπαιδευτικών προγραμμάρων, δεσμευμένη στην παροχή υψηλής ποιότητας μαθησιακών εμπειριών. Αποστολή μας είναι να ενδυναμώσουμε άτομα και οργανισμούς μέσω καινοτόμων και αποδοτικών προγραμμάτων κατάρτισης.

Αρμοδιότητες και Ευθύνες:
- Επικοινωνία με εταιρείες για προώθηση χρηματοδοτούμενων σεμιναρίων.
- Συνεργασία με τον υπεύθυνο ανθρώπινου δυναμικού των εταιρειών για να διασφαλίσει ότι τα σεμινάρια μας ανταποκρίνονται στις ανάγκες τους.
- Ανάπτυξη και διαχείριση νέου και υφιστάμενου πελατολογίου.
- Συντονισμός και οργάνωση των σεμιναρίων.
- Εγγραφή συμμετεχόντων.
- Επικοινωνία με τους εκπαιδευτές.
- Διαχείριση της ψηφιακής πύλης Ermis (θα παρέχεται εκπαίδευση).

Προσόντα:
- Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στις πωλήσεις και σε θέσεις ανθρώπινου δυναμικού, κατά προτίμηση στον κλάδο της εκπαίδευσης ή της επαγγελματικής ανάπτυξης.
- Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας.
- Άριστη γνώση των δεξιοτήτων πληροφορικής για τη χρήση εργαλείων λογισμικού για την εφαρμογή της στρατηγικής πωλήσεων.
- Προηγούμενη εμπειρία με λογισμικό CRM (π.χ. HubSpot, Salesforce κ.λπ.) θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
- Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.

Προσφέρεται μισθός σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου, καθώς και επιπλέον μπόνους άμεσα συνδεδεμένο με την απόδοσή του.

Όλες οι αιτήσεις θα τηρηθούν με αυστηρή εμπιστευτικότητα.

Work Experience
3 to 6 years
English Speaking Capacity
Upper-Intermediate
Language
Greek
Benefits
Paid Leave Training

Digipro Education Ltd

Νεοφύτου Νικολαίδη 65, Paphos, Cyprus