Pastry cook

Estia Bakery 578 days ago
Pastry cook

Από το 1961 η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρεία στο κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, έχει αναπτύξει ένα δίκτυο 20 σημείων πώλησης στην Θεσσαλονίκη και απασχολεί πάνω από 300 εργαζόμενους. Έχοντας ως βασικό πυρήνα της επιτυχίας της, τους καταναλωτές της, αναζητεί να προσλάβει νέους συνεργάτες ώστε να αναπτύξει το ανθρώπινο δυναμικό της.

Ζαχαροπλάστης

Προσόντα:

Απόφοιτος Σχολής Ζαχαροπλαστικής
Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος ζαχαροπλαστικής
Ευελιξία στο ωράριο εργασίας & προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
Γνώση διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας
Υψηλό πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας
Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα
Καθήκοντα:

Παραγγελίες προμηθειών
Οργάνωση, επίβλεψη, σχεδιασμός όλων των εργασιών για την παραγωγή ειδών ζαχαροπλαστικής
Προσφέρονται:

Αποδοχές βάσει προσόντων
Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Work Experience
1 to 3 years
English Speaking Capacity
Not required
Language
Greek
First Working Day
As soon as possible
Work Schedule
Full-time
Contract Duration
Long-term
Benefits
Insurance coverage Paid Leave Training

Estia Bakery

Thessaloniki, Greece

Maria, 28 Waiter

Yes, of course! I'll be ready.

HR Manager

That's great! We look forward to seeing you tomorrow

Scan the QR code
Jobseekers only