ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΟΡΟΦΩΝ

Beschäftigung
Full-time
Vertragsart
Seasonal months
Pro Monat
24.04.2023
Stellentyp
Other
Stellenbeschreibung
Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023
Προϊσταμένη Ορόφων (Housekeeping Manager)

Απαραίτητα προσόντα:
•    Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* και 5* αστέρων
•    Γνώση  της Αγγλικής γλώσσας
•    Οργανωτικές ικανότητες και εστίαση στη λεπτομέρεια
•    Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση
•    Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
•    Ικανότητες κινητοποίησης, εκπαίδευσης και καθοδήγησης μιας ομάδας
•    Συνέπεια, παρατηρητικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
•    Αντοχή σε συνθήκες πίεσης και καλή φυσική κατάσταση
•    Εμπειρία στην επιλογή και εκπαίδευση προσωπικού, έλεγχος σωστής εμφάνισης και συνεχής βελτίωση της λειτουργίας του τμήματος
•    Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας
•    Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής θα εκτιμηθεί

Κύρια καθήκοντα:
•    Διασφαλίζει ότι τηρούνται τα πρότυπα καθαριότητας του ξενοδοχείου
•    Λαμβάνει σχόλια από τους πελάτες σε σχέση με την ποιότητα των υπηρεσιών και προτείνει διορθωτικά μέτρα
•    Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος
•    Παρακινεί και επιβλέπει την ομάδα Housekeeping του ξενοδοχείου

Η εταιρεία μας προσφέρει:
•    Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
•    Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
•    Διαμονή και διατροφή
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Requirements

Berufserfahrung
3 to 6 years
Englischkenntnisse Englisch sprechende kapazität
Advanced
Andere Sprachen
German
Berufserfahrung in der Gastgewerbe
Yes
MS Office Word, Excel, Powerpoint Kenntnisse
Yes

Location

AEOLOS BEACH LAMBI AREA,KOS ISLAND,GREECE