ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΟΡΟΦΩΝ

Orario di lavoro
Full-time
Tipo di contratto
Seasonal months
Per mese
24.04.2023
Tipo di posizione
Other
Descrizione della mansione
Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023
Προϊσταμένη Ορόφων (Housekeeping Manager)

Απαραίτητα προσόντα:
•    Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* και 5* αστέρων
•    Γνώση  της Αγγλικής γλώσσας
•    Οργανωτικές ικανότητες και εστίαση στη λεπτομέρεια
•    Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση
•    Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
•    Ικανότητες κινητοποίησης, εκπαίδευσης και καθοδήγησης μιας ομάδας
•    Συνέπεια, παρατηρητικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
•    Αντοχή σε συνθήκες πίεσης και καλή φυσική κατάσταση
•    Εμπειρία στην επιλογή και εκπαίδευση προσωπικού, έλεγχος σωστής εμφάνισης και συνεχής βελτίωση της λειτουργίας του τμήματος
•    Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας
•    Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής θα εκτιμηθεί

Κύρια καθήκοντα:
•    Διασφαλίζει ότι τηρούνται τα πρότυπα καθαριότητας του ξενοδοχείου
•    Λαμβάνει σχόλια από τους πελάτες σε σχέση με την ποιότητα των υπηρεσιών και προτείνει διορθωτικά μέτρα
•    Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του τμήματος
•    Παρακινεί και επιβλέπει την ομάδα Housekeeping του ξενοδοχείου

Η εταιρεία μας προσφέρει:
•    Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
•    Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
•    Διαμονή και διατροφή
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Requirements

Esperienza professionale
3 to 6 years
Conoscenza dell'inglese Capacità di lingua inglese
Advanced
Altre lingue preferite
German
Esperienza nel settore alberghiero
Yes
Conoscenza di MS Office Word, Excel, Powerpoint
Yes

Location

AEOLOS BEACH LAMBI AREA,KOS ISLAND,GREECE