Προσωπικό Ασφαλείας (Αερολιμένας Λάρνακας και Πάφου)

ICTS 457 days ago

Απαραίτητα Προσόντα

•    Απολυτήριο Λυκείου
•    Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
•    Ολοκληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
•    Υπευθυνότητα
•    Δυνατότητα εργασία σε βάρδιες
•    Κατοχή άδειας φρουρού θα αποτελεί πλεονέκτημα, εάν δεν υπάρχει η Εταιρεία μας είναι πρόθυμη να σας βοηθήσει να εξασφαλίσετε την άδεια φύλακα.

Καθήκοντα
•    Έλεγχος ασφάλειας επιβατών και χειραποσκευών στον αερολιμένα
•    Έλεγχος επιβατών και αποσκευών στους χώρους του αεροδρομίου με τη χρήση ειδικών μηχανημάτων
•    Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία στους χώρους του αεροδρομίου με τη χρήση ειδικών μηχανημάτων
•    Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία ή καθήκοντα σχετικά με την παροχή υπηρεσιών φρούρησης και ασφάλειας στο Αεροδρόμιο

Η εταιρεία προσφέρει

•    Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
•    Bonus ανά μήνα/Χριστουγέννων
•    Άριστο εργασιακό περιβάλλον
•    Συνεχή εκπαίδευση
•    Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης

Work Experience
No experience
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek
Benefits
Paid Leave Relocation fees coverage Training

ICTS

Argolidos 2, 7102 Aradippou, Larnaca, Cyprus