SALES PERSON

JACK&JONES 30 days ago

Θέλεις να εργαστείς ως  Πωλητής/ρια  στο  JACK&JONES   και να δεις την καριέρα σου να απογειώνεται; Είσαι ενθουσιώδης και έχεις επικοινωνιακό χαρακτήρα;
Εάν ναι, τότε είσαι έτοιμος/η για το επόμενό σου βήμα στον χώρο των πωλήσεων!
Κάνε την άιτησή σου τώρα!
Παροχές
Για την θέση Πωλητή/ριας Καταστήματος Ένδυσης , η εταιρία προσφέρει:
    ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
    ένταξη σε δυναμική ομάδα και ευχάριστο εργασιακό κλίμα
    δυνατότητα εξέλιξης σε επώνυμο οίκο ένδυσης
Αρμοδιότητες
Ως Πωλητής/ρια Καταστήματος Ένδυσης , οι αρμοδιότητές σου θα είναι:
    υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
    διερεύνηση των αναγκών και συμβουλευτική υποστήριξη των πελατών
    διαχείριση ταμείου
    διαχείριση εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
Προσόντα
Για τη θέση του/της Πωλητή/ριας Καταστήματος Ένδυσης , θα πρέπει να διαθέτεις τις παρακάτω δεξιότητες / είσαι:
    άριστες διαπροσωπικές δεξιότητες
    επικοινωνιακός και εξωστρεφής χαρακτήρας

Work Experience
1 to 3 years
English Speaking Capacity
Basic
Language
Greek
First Working Day
As soon as possible
Work Schedule
Full-time
Contract Duration
Long-term
Benefits
Insurance coverage Training
1000€ – 1300€ per month

JACK&JONES

My Mall, Limasol 3046, Cyprus

Maria, 28 Waiter

Yes, of course! I'll be ready.

HR Manager

That's great! We look forward to seeing you tomorrow

Scan the QR code
Jobseekers only