Σερβιτόροι / Σερβιτόρες

Paul Café 631 days ago

     Tα καφεστιατόρια Paul στην Λευκωσία, αναζητούν ταλαντούχα άτομα να στελεχώσουν την ομάδα τους. Εάν σας αρέσει το χειροποίητο ψωμί, τα γλυκά,  τα αρτοπαρασκευάσματα και έχετε πάθος για την φιλοξενία πελατών, τότε το Paul είναι το ιδανικό μέρος για εσάς!
     Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, στείλτε μας το βιογραφικό σας για την θέση:

Καθήκοντα:
- Υποδοχή πελατών
- Εξασφάλιση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης και ικανοποίησης των πελατών
- Λήψη παραγγελιών και σερβίρισμα φαγητών και ποτών
- Πρόταση πιάτων και πρόσθετων επιλογών στους πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:
-  ‘Αριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
- Ενθουσιασμός και πάθος για την εξυπηρέτηση των πελατών
- Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
- Άριστη γνώση της ελληνικής ή/και της αγγλικής γλώσσας

Τι προσφέρουμε:
- Πλήρη εκπαίδευση για την θέση εργασίας
- Χορηγία σπουδών μέχρι και 75%
- Φιλόξενο και ευέλικτο εργασιακό περιβάλλον
- Πλήρη δημόσια ασφάλιση
- Πληρωμένη ετήσια άδεια
- Προσφέρεται γεύμα εν ώρα εργασίας
- Eυκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης σε διευθυντικές θέσεις
- Εκπτωτική κάρτα για 100+ εστιατόρια του ομίλου

     Μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο nicosia@paul-cyprus.comμε τον κωδικό ‘WTR’. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Work Experience
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek, English
Benefits
Free meals Paid Leave Training

Paul Café

Pindou, Έγκωμη, Κύπρος