1200 — 1600 € per month

Sous-chef

Work schedule
Full-time
Contract Type
Seasonal 7 months
As soon as possible
Position type
Sous-chef
Job description
Στον Όμιλο Sani/Ikos παίρνουμε την έννοια της Φιλοξενίας πολύ σοβαρά. Καθώς μεγαλώνουμε, με νέα ανοίγματα ξενοδοχείων σχεδόν ετησίως, ο σκοπός μας παραμένει ίδιος, να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας Μαγικές στιγμές, ως τα Κορυφαία Παγκοσμίως Family & Beach ResortTM.

Πληροφορίες
Ξενοδοχεία: Sani Resort, Ikos Oceania, Ikos Olivia, Ikos Dassia, Ikos Aria
Περιοχή: Χαλκιδική, Κέρκυρα, Κως Ελλάδα
Σύμβαση: Πλήρες Ωράριο / Εποχιακή Απασχόληση

Καθήκοντα

•    Συμμέτοχή στην προετοιμασία και το σχεδιασμό όλων των μενού φαγητού
•    Οργάνωση και επίβλεψη της λειτουργείας της κουζίνας
•    Δημιουργία ωραρίου εργασίας
•    Διαχείριση και εκπαίδευση του προσωπικού
•    Αξιολόγηση απόδοσης προσωπικού σε συνεργασία με το Chef
•    Παρακολούθηση αποθεμάτων και παραγγελίες αγαθών
•    Διατήρηση των  κανόνων υγιεινής και τα πρότυπα ασφαλείας και επιβολή της τήρησής τους
•    Συνεργασία με την ομάδα κουζίνας, διατηρώντας ένα θετικό  και επαγγελματικό κλίμα

Requirements

Experience
1 to 3 years
English Speaking English speaking capacity
Basic
Other Preferred languages
Greek

Location

Sani/Ikos Group KOS Kos 853 00, Greece