ΤΕΧΝΙΚΟΣ Συντηρητης

Fanari villas 65 days ago

Ζητείται τεχνικός-συντηρητής για ξενοδοχειακό συγκρότημα 4* αστέρων στην Οία της Σαντορίνης. (Απρίλιος – Νοέμβριος 2023 ή για όλο το χρόνο)

Ο συγκεκριμένος ρόλος επιδιώκει την ομαλή καθημερινή λειτουργία του συγκροτήματος
Απαραίτητα προσόντα:
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα 4 η 5 αστέρων
• Γνώση υδραυλικών και ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και επισκευές βλαβών
• Γνώση αντλιοστασίων, μηχανοστασίων πισίνας, κλιματιστικών
• Εμπειρία σε κτιριακές εγκαταστάσεις
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
• Ικανότητα επικοινωνίας με ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες
• Οργανωτικότητα, συνέπεια & εχεμύθεια
• Πιστοποιητικό υγείας
Καθήκοντα :
• Άμεση επίλυση προβλημάτων / βλαβών
• Καθημερινός καθαρισμός, συντήρηση και μέτρηση / καταγραφή χλωρίων και PΗ σε πισίνα και Jacuzzis
• Καθημερινή παρακολούθηση εκρεμμοτήτων συντήρησης / βλαβών
• Διατήρηση ημερολογίου βλαβών
• Σωστή παρακολούθηση αποθήκης συντήρησης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών
• Πλήρης συνεργασία με τη Διεύθυνση για την ορθή διεκπεραίωση των εργασιών και βλαβών
• Προνοητικότητα για τη σωστή ποιότητα και ποσότητα του υλικοτεχικού εξοπλισμού
Ικανότητες:
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα με πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
• Δυνατότητα διαχείρισης κρίσεων και αιτημάτων/προβλημάτων
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές ταυτόχρονες καταστάσεις και ικανότητα εργασίας υπό πίεση με υπευθυνότητα

H εταιρία προσφέρει:
• Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
• Ανταγωνιστικές απολαβές, ασφάλιση
• Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
• Διαμονή με συγκατοίκηση σε κατάλυμα σε απόσταση 3’ λεπτών από το συγκρότημα με σύνδεση Wi-Fi
• Διατροφή άπαξ ημερησίως
• Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης

Work Experience
3 to 6 years
English Speaking Capacity
Intermediate
First Working Day
01.04.2023
Benefits
Free accommodation Free meals

Fanari villas

Oia 847 02, Greece