Waiter, waitress

Pyxida 75 days ago

Ζητούνται σερβιτόροι/ες για το εστιατόριο Πυξίδα στη Λευκωσία για ολόχρονη εργασία (full time and part time)

Απαραίτητα προσόντα:

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια στη θέση του σερβιτόρου/ας.
Άνετος χειρισμός σερβιρίσματος (silver service) και άνοιγμα/σερβίρισμα κρασιού.
Άψογος χειρισμός της Ελληνικής γλώσσας. Αγγλική και Ρώσικη ομιλία θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν.
Καθήκοντα εργασίας:

Άρτια, αποτελεσματική και ευγενική εξυπηρέτηση πελατών
Εξαιρετική γνώση του μενού και παροχή συμβουλών και προτάσεων στους επισκέπτες
Λήψη παραγγελιών φαγητών και ποτών
Ετοιμασία εστιατορίου, στρώσιμο τραπεζιών
Υποστήριξη σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο που ανατίθενται από τη Διεύθυνση
Διατήρηση υψηλού επιπέδου προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης
Μισθός αναλόγως προσόντων.

13οσ μισθός

24 ημέρες πληρωμένη άδεια

Work Experience
English Speaking Capacity
Upper-Intermediate
Language
Greek
Benefits
Free meals Paid Leave Tips
1000€ – 1300€ per month

Pyxida

Menandrou 5, Nicosia, Cyprus