WAITER/WAITRESS

Deliyard Ltd 494 days ago

Αν σας αρέσει να εργάζεστε με ανθρώπους και σας αρέσει να μαθαίνετε περισσότερα πράγματα, θέλουμε να σας γνωρίσουμε!

Αναζητούμε εργατικά και ενθουσιώδη άτομα από Ελλάδα που είναι πρόθυμα να μετακομίσουν στην Κύπρο και να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Αυτός ο ρόλος είναι απαραίτητος στην καθημερινή λειτουργία του καταστήματος, παρέχοντας εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών ανά πάσα στιγμή.  Αυτό επιτυγχάνεται με την προετοιμασία ροφημάτων υψηλής ποιότητας, προσφέροντας υπηρεσίες παγκόσμιας κλάσης, διατηρώντας την καθαριότητα του χώρου εργασίας, διατήρηση προτύπων και συμμόρφωση με όλους τους κανονισμούς της εταιρείας.

Το άτομο σε αυτόν τον ρόλο πρέπει να έχει την επιθυμία να επιτύχει, να εξελιχθεί και να είναι σε θέση να ενθαρρύνει τους άλλους να κάνουν το ίδιο. Συνεπής παρουσία και σωστή διαχείριση χρόνου είναι επίσης βασικά χαρακτηριστικά που πρέπει να κατέχει.

Μισθός: 900/Μήνα (Καθαρά) και δωρεάν διαμονή στη χώρα μας.

Υποχρεώσεις και καθήκοντα:

Εργασία με ειλικρίνεια και ενσυναίσθηση προς τους πελάτες και τους συναδέλφους.
Διατήρηση πελατοκεντρικής στάσης - βάζοντας τον πελάτη πρώτο ανά πάσα στιγμή με δυνατότητα αναγνώρισης τις ανάγκες τους και την επίλυση πιθανών παραπόνων με διακριτικότητα.
Υποδοχή πελατών, αποδοχή παραγγελιών και πληρωμών ακολουθώντας τις σωστές διαδικασίες.
Προώθηση των προϊόντων του καταστήματος.

Βασικά χαρακτηριστικά:

Αποτελεσματική επικοινωνία με πελάτες και συναδέλφους.
Ευελιξία, οργάνωση και προσαρμογή στις αλλαγές.
Ενεργητικό άτομο με θετική και φιλική στάση.
Ικανότητα εργασίας σε μια ομάδα που εμπνέει τους άλλους να αποδίδουν καλύτερα.
Υπεύθυνο άτομο με την επιθυμία να επιτύχει και να βλέπει τα πράγματα για το όφελος του καταστήματος και άλλων.
Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση κατά τη διάρκεια πολυάσχολων περιόδων, διατηρώντας τα υψηλά πρότυπα του καταστήματος.
Αξιοπιστία - Διαχείριση χρόνου και συνεπής παρουσία.

Προσόντα:

Η εμπειρία εξυπηρέτησης πελατών είναι απαραίτητη (τουλάχιστον ένα έτος).

Οφέλη:

Δωρεάν διαμονή στη χώρα μας
Δωρεάν γεύμα και ποτό σε βάρδιες.
Έκπτωση στα ποτά όταν δεν υπάρχει βάρδια.
Έκπτωση στα τρόφιμα.
Διακοπές επί πληρωμή.
Περαιτέρω ευκαιρίες για εξέλιξη στο κατάστημα και καθώς η εταιρεία επεκτείνεται.
Θα παρέχεται πλήρης εκπαίδευση για συμμόρφωση με τα πρότυπά μας.

Work Experience
English Speaking Capacity
Basic
Language
Greek
Benefits
Free accommodation Free meals Paid Leave Tips Training
900€ – 900€ per month

Deliyard Ltd

Esperidon 17, Nicosia 2001, Cyprus