Υδραυλικός

PHC Franchised Restaurants Public LTD 504 days ago
Υδραυλικός

     Ψάχνουμε και προσφέρουμε … Εάν είσαι άτομο γεμάτο ενέργεια και θέλεις να αποκτήσεις πολύτιμη εργασιακή εμπειρία σε μόνιμη βάση απασχόλησης τότε η μεγαλύτερη αλυσίδα εστιατορίων και καφετεριών στη Κύπρο θα ήθελε να γίνεις μέρος της ομάδας της!
Η PHC Franchised Restaurants Public LTD, ζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση:Υδραυλικός

Καθήκοντα και Ευθύνες
-  Συντήρηση Υδραυλικών εγκαταστάσεων
- Επίλυση καθημερινών τεχνικών προβλημάτων σε κτιριακές εγκαταστάσεις και εξοπλισμό
- Εκτέλεση νέων έργων μικρής ή μεγάλης κλίμακας
- Συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα:
-  Προηγούμενη εμπειρία 2-3 χρόνια
- Καλή γνώση Ελληνικής και βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας
- Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
- Άδεια Οδήγησης αυτοκινήτου
- Επιπρόσθετες γνώσεις σε διάφορες χειρονακτικές δουλειές ή/και συντήρηση κτηρίων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Τι προσφέρουμε:
- Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως των προσόντων και πείρας
- Μέχρι 30% έκπτωση σε 100+ εστιατόρια σε ολόκληρη την Κύπρο
- Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας
- Ετήσια άδεια με αποδοχές
- Πενθήμερη εργασία
- Μόνιμη απασχόληση

     Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε να στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@phc.com.cy με την ένδειξη ” Υδραυλικός” ή καλέστε στο 99825217 για περισσότερες πληροφορίες

Work Experience
1 to 3 years
English Speaking Capacity
Intermediate
Language
Greek, English
First Working Day
As soon as possible
Work Schedule
Full-time
Contract Duration
Long-term
Benefits
Free meals Paid Leave Training

PHC Franchised Restaurants Public LTD

Pindou, Έγκωμη, Κύπρος

Maria, 28 Waiter

Yes, of course! I'll be ready.

HR Manager

That's great! We look forward to seeing you tomorrow

Scan the QR code
Jobseekers only
Download the app and
be the first to receive
job offers!